Amazon Kindle Fiyat Listesi 2013

calisan hile
Kindle - küçük, hafif ve hızlı
6 gram daha az - bir kitap daha hafif cebinize sığan
% 15 daha hızlı sayfa döner
Kolay okuma için yeni koyu, el-tuned fontları
Parlak güneş ışığında bile, hiçbir parlama ile kağıt gibi okur
Wi-Fi dahili ile 60 saniye içinde kitap indir
1.000 kitaplar üzerinde barındırır - gittiğiniz her yerde kütüphane almak
Massive kitap seçimi. En düşük fiyatlar. 9,99 $ daha bir milyondan fazla başlık daha az
Böyle Kurt Vonnegut gibi en çok satan yazarların kitapları da dahil olmak üzere başka hiçbir yerde bulamayacağınız 180,000 Kindle-özel başlıklar,
Çocuk kitapları destekler ve yeni ebeveyn denetimleri içerir
Real Kağıt gibi parlak güneş ışığında bile yok Glare okur
Kindle görünüyor ve gerçek kağıt gibi okur bir elektronik mürekkep ekran kullanıyor.Mat ekran sıradan bir kağıt gibi ışık yansıtır ve arkadan aydınlatma, böylece oturma odanızda olduğu gibi parlak güneş ışığı gibi kolayca okuyabilirsiniz hayır kullanır. Tablet ekranlar aksine, Kindle hiçbir parlama var.

Bir Paperback Daha Çakmak
6 gram daha az, Kindle en ciltsiz kitap daha hafif ve kolay ve rahat uzun süre için tek elle tutmak için yapım birçok tablet yarısı kadar ağırlığındadır.

Bir Aylık Pil Ömrü
Kindle ayrıca tablet daha belirgin düşük güç tüketimi avantajı vardır. Kindle kablosuz kapalı ve günlük okuma yarım saat ile, tek bir şarjla bir ay kadar okumak için izin, bir metin sayfasını korumak için güç gerektiren, karşı bir tablet veya akıllı telefon saatlerce değil.
Keskin, düz metin
Kindle e-readerKindle fiziksel bir kitap görmek ne benzer keskin, baskı gibi metin oluşturmak için gerçek mürekkep parçacıkları ve özel, el yapımı yazı tiplerini kullanır.Ekranın 100% diyafram oranı pikseller arasında boşluk anlamına gelir.Ekranda siyahlar ve beyazlar görüntü kalitesinin artırılması, aynıdır.

Gözler Kolay
Her zaman gözlerini kısan, ortam oda parlak bir ekrana geçiş, gözlerini yorgunluk neden olabilir, hangi ayarlamak zorunda. Gerekli hiçbir ayar yok yani Kindle sayesinde sayfasında odada her şey aynı parlaklık.

Herhangi Pozisyon Oku
Eğer uzun süre için okuduğunuzda, genellikle daha rahat olsun pozisyonları geçiş. Kindle görüntüleme açısı değişmez bir üniforma kontrast oranına sahip, böylece herhangi bir pozisyonda okuyabilirsiniz.


Amazon Kindle Fiyatı 85 Dolardır.

calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder