2013 Zamlı Doğal Gaz Fiyat Listesi

calisan hile Enerji Bakanı Taner Yıldız, 2013 ocak ve şubat ayları içerisinde elektrik ve doğalgaza zam yapılmayacağını söyledi.
Yıldız, doğalgazın fiyatı doğal bir artış olduğunu BOTAŞ'ın elektrik fiyatlarında gazeteci kamu gücü sorunu etkileyecek olan, zaman zaman ilgili ve ilişkili şirketlerin Bakanlığı bu tür düzenlemeler söyledi. Ancak, vatandaşların Aralık ayında ", Yıldız ifade dağıtılacak hakkında hiçbir soru yoktur, bizim vatandaşlar Kasım ayında olacak doğalgaz elektrik fiyatlarında gerekir. Endüstriyel ve evsel tüketiciler fiyat hiçbir değişiklik yok. Kasım ayında yerini etkileyen yaptı onlara, "dedi.
Şu anda fiyatlandırma bilgisi sahibi olmasa Taner Yıldız, her ay içerisinde fiyatlar, dünya petrol fiyatlarının aralığında, ne parite tahminler olacağını, belirterek,, dedi. Arz ve talep herhangi bir değişiklik, petrol fiyatları, çarpıcı yıldızı etkilenmiş bölgedeki siyasi istikrarsızlık görünen rağmen, kelimeler, yukarı Aralık ayının sonuna kadar olan dönemi kapsayan fiyat değişiklik yoktur olacağını söyledi.

calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder