iPad 4. Nesil Fiyatı, En ucuz, İnceleme, Kaç para 2013

calisan hile
iPad 4. Nesil fiyatları, iPad 4. Nesil inceleme, iPad 4. Nesil kaç para, iPad 4. Nesil yurtdışı, iPad 4. Nesil kaçak, iPad 4. Nesil yasal, iPad 4. Nesil haberi, iPad 4. Nesil karşılaştırması, iPad 4. Nesil nedir, iPad 4. Nesil nasıl, iPad 4. Nesil en ucuz, iPad 4. Nesil cimri, iPad 4. Nesil bedava, iPad 4. Nesil  beleş, iPad 4. Nesil son satış fiyatı ne

İyi: yeni iPad'in daha hızlı A6X işlemci ekstra sistem hızını ve grafik gücü ekler. Geliştirilmiş dünya hücresel uyumluluk LTE modeli daha cazip bir teklif yapar. Ve iOS App Store geniş seçimi ile, sınıfında en iyi kalır.
Kötü: Dördüncü nesil iPad onun son selefi aksi aynıdır - aynı boyut, ağırlık ve Retina ekran. O bir elinde tutmak için ağır, ve çoğu eski aksesuarları pahalı Yıldırım adaptörü yatırım olmadan çalışmaz.
Alt satırda: son iPad tablet yığın zirvesindeki yerini korumak için birkaç tweaks ve geliştirmeler ekler. Tüm etrafında daha iyi, ama üçüncü nesil sahipleri uygulamak gerekmez.

2010 yılından beri her yıl, iPad yeni sürümü olmuştur. 2012 yılında, biz zaten üç gördüm. Bir, iPad Mini, tamamen farklı bir canavar. Yine de, onun Retina Display ile bile üçüncü nesil iPad aniden şimdi olarak bilinen çok benzer görünümlü cihaz, şaşırtıcı yedinci ayın yükseltme alıcı haline gelmiştir "dördüncü nesil iPad."

Artık "eski" Üçüncü jenerasyon Mart 2012 iPad sahipleri üzgün olmalı? Yeni alıcılar dikkatli olmalı mı?Ilk cevabı evet.Ikinci sorunun cevabı hayır.Yeni iPad (teknik sadece Apple Store "iPad" olarak da bilinir) önemli ölçüde büyük birkaç yükseltmeleri, iki küçük, bir tane var. A Yıldırım konektörü sadece tüm diğer yeni iOS cihazlar bu sonbaharda gibi, eski 30-pin değiştirir.Arka iSight kamera (5 megapiksel) aynı kalırken Ve, ön bakan FaceTime kamera HD statüsüne yükseltildi: 720p video kayıt ve keskin öz-portreleri.Yeni iPad LTE sürümleri de uluslararası havayolu geniş bir yelpazede çalışabilirsiniz.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder