Windows 8 Microsoft Surface Pro 8 Fiyatları Listesi, Özellikleri, Yorumları, Çıkış Tarihi

calisan hile Yüzey diğer ayakkabı damla hakkında: Tam Windows 8, Intel Core odaklı Yüzey sadece birkaç hafta içinde mağazalara gidiyor.

(Kredi: Microsoft)
Microsoft nihayet bir lansman tarihi koydu Yüzey Pro .
Tam Windows 8 tablet, onun arkasında-the-scenes başlangıcını yaptı sırasında Las Vegas'tadüzenlenen CES , geçen yıl Los Angeles Yüzey olay bu yana beklenen oldu. Başlangıçta lansmanından sonra geç Ocak ve 90 gün içinde alınması bekleniyor Yüzey RT 26 Ekim'de, lansmanı pencere biraz kaymıştır. Yine de, iki hafta içinde yolda. Panos Panay, Microsoft Surface Genel Müdürü, bu sabah duyuru yaptı.

Microsoft Surface Pro tam PC (resim) küçülür

4. 1-2
Kaydırma SolKaydırma Sağ
Yüzey Pro 899 $ (128GB versiyonu için 999 $) başlayan, Core i5 veya Core i7 Intel işlemci ve onboard depolama 64GB veya 128GB ya sahiptir. Bazı Yüzey RT demetleri aksine, Yüzey Pro Tip Kapak veya Dokunmatik Kapak ile gelmez - bu sırasıyla, 130 $ ve 120 $ 'de ayrı ayrı satılır.Bu avuç içi reddetme teknolojisi ile basınca duyarlı Yüzey Pen kalemi ile geliyor ki şarj noktasına manyetik klipleri. Tip Kapak (kendi klavye ve fare varsa gerekli inanılmaz kullanışlı değil) ekleyin ve Yüzey Pro etkili 1.029 $ 'da başlayacak.
Microsoft Surface Pro ABD'de Zımba ve Best Buy, Microsoft, perakende satış mağazaları, microsoftstore.com 9 Şubat mevcut, ve Kanada'da "yerle bir dizi" de olacak.
(Kredi: Microsoft)
Birkaç yeni Yüzey aksesuarlar Yüzey Pro yanında başlatıyoruz: kırmızı, macenta ve cyan sınırlı sayıda kazınmış-tasarım Dokunmatik Kapakları (120 $ her, önceki Dokunmatik Kapaklar gibi) bir dizi ve 69 $ bir Yüzey-optimize edilmiş sürümü Microsoft Wedge Touch Mouse , geçen yıl gözden bir ürün CNET.
Yüzey RT de $ 599 için Dokunmatik Kapak, bir Touch Kapak ile 32GB Yüzey RT aynı fiyat olmadan yeni 64GB tablet sadece yapılandırma vardır. Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç ve İsviçre: Microsoft Surface RT durumu 13 yeni bölgeler yayılmış duyurdu.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder