Yeni BlackBerry BB10 Fiyatı, En ucuzu, Nereden Almalısınız

calisan hile
Black Bery fiyatları, Black Bery inceleme, Black Bery kaç para, Black Bery yurtdışı, Black Bery kaçak, Black Bery yasal, Black Bery haberi, Black Bery karşılaştırması, Black Bery nedir, Black Bery nasıl, Black Bery en ucuz, Black Bery cimri, Black Bery bedava, Black Bery  beleş, Black Bery son satış fiyatı ne, Black Bery ne kadar olacak, Black Bery fiyatı ne olacak, Black Bery ne kadar, Black Bery karşılaştırmalı fiyat listesi, Black Bery en ucuz 2013, Black Bery en ucuz fiyat, Black Bery türkiye fiyatı, Black Bery yurtdışı fiyatı, Black Bery indirimli fiyat, Black Bery zamlanan fiyatı, Black Bery promosyonlu fiyatı, Black Bery turkcell fiyatı, Black Bery avea fiyatı, Black Bery toptan fiyatı, Black Bery parekende fiyatı, Black Bery toplu alım fiyatı, Black Bery fiyat listeleri, Black Bery gittigidiyor fiyatları, Black Bery cimricom fiyatı, Black Bery listesi, Black Bery kaç para eder, Black Bery ne kadar eder, Black Bery kaç lira, Black Bery tutarı nedir, Black Bery maliyeti, Black Bery masrafı, Black Bery zararı, Black Bery price
Hareket CEO'su Thorsten Heins inanışların BlackBerry Research akıllı telefon pazarında güçlü bir geleceğe sahip. Fotoğraf: Justin Sullivan / Getty Images
Sonunda, Carole Blake sadece onun için bir çekiç aldı BlackBerry akıllı telefon ve parçaya çökerttiğini. Londra merkezli edebi ajan yeterli o giderek güvenilmez bir hizmet gördüğü vardı.
Ekim 2011 yılında, BlackBerry sunucularında gün boyunca aşağı vardıFrankfurt kitap fuarında ona zaman dahil. Onun yakışıklı da arızalı başladı Ama bu, sadece onun BlackBerry sorunların başlangıcı oldu. "Bir yıl içinde dört beni frothing bıraktı," diye açıkladı.
O bir iPhone 5 geçti. "Bu bir iPad kullandığını tarafından yardım, ayarlamak için beş dakika sürdü. Benim güvenilmez BlackBerry iş acıtıcı," dedi.
Motion (RIM), BlackBerry icat Kanadalı firma Research In için Blake'in hikayesini son iki yılda şirket birçok darbeler bazıları gösterilmektedir.
Milyonlarca kullanıcı ve işletmelerin yüzlerce için BlackBerry terk ettiApple , veya gibi Android cep telefonları Samsung 's Galaxy S III, ya da Nokia. RIM dahil olmak üzere geçen yıl büyük bir küresel işletme kayıplartek bir çeyrekte $ 643m , iki kurucu, atılır ve tahta Mike Lazaridis ve Jim Balsillie operasyon şefi Thorsten Heins ile bunların yerine.
Yani Çarşamba Heins gelgit tersine çevirmek ve geri özendirmek için denemek için şirketin son teklifleri açıklayacak BlackBerry için çok büyük bir gün, Blake ve bazı analistler hayatta kalmak için son bir şans olarak görmek ne onun gibi milyonlarca.
İki yeni cep - Yalnızca dokunmatik ekranı olan bir klavye ile, diğeri - bir zamanlar "olarak bilinen telefon tamamen yeni bir arayüz getiren yeni BB10 yazılım sergilenecek Crackberry çünkü yuvarlak-gündüz hizmet kabiliyetini " işkolik için e-posta.
Heins o büyük bir sorun olduğunu fark ama son zamanlarda Die Welt söyledim o gelecekte RIM'in rolü önemli olacaktır inanıyordu ve yeni yazılım telefonları değil, aynı zamanda araba değil sadece amaçlı olduğunu söyledi. "Önümüzdeki 10 yıl için geleceğe yönelik bir platform oluşturmak için zaman almış," dedi.
Benedict Evans, Enders Analiz, zar bir rulo son olarak BB10 görür: "Soru, ne kadar süre o haddeleme tutabilir ne zamandır onlar doğru numaraları için sabırsızlanıyorum high-end kurumsal kullanıcılar bırakıyor??. " Evans telefonu mağazaları insanlar konuşurken, o gençler daha fazla oyun uygulamalar ile rakipleri meraklı edildi görünüyordu sözlerine ekledi.
Carolina Milanesi, akıllı telefonlar araştırma grubu Gartner analisti, şirketin önceki gibi devam edemeyeceğini söyledi. "Bu RIM'in hayatta kalması için kesinlikle önemli ve gerçekten BBM artık yeterli değil ise," dedi. "Fiyat duyarlı ve değer mesajlaşma BlackBerry Messenger daha arıyoruz bile tüketiciler." BBM - İsyancılar 2011 yazında İngiltere'de ayaklanmalar sırasında düzenlemenize yardımcı olmak için suçlandı ücretsiz mesajlaşma hizmeti - artık ya marka insanları bağlar. Böyle dünya çapında yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olan WhatsApp gibi rakip hizmetleri yükselişi - BBM adlı 79m karşılaştırıldığında. WhatsApp Ayrıca kullanıcılar için ücretsiz metin stili mesajları göndermenizi sağlar ancak herhangi bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.
Bunların hepsi Heins ve RIM tırmanmaya bir dağ var demektir. "Ben, ben eğilim 'soğuk uygulaması denedim' yetişmek olamayacağını fark başladı bir BlackBerry kullanıcı olmak,: Onlar böyle bir BlackBerry Google'ın Android yazılımını kullanarak bir telefon geçiş Memun Ahmed gibi insanlar geri özendirmek için var çok az app yapımcıları BlackBerry için uygulamalar yapıyor gibi, "dedi.
Onun banka sadece iPhone ve Android telefonlar için uygulamalar sundu. Dedi ki: "Ben bir gün-gün bazında kullandığı web sitelerinin tüm sadece iPhone ve Android ve tamamen göz ardı diğerleri için uygulamalar yapmaya ilgi gibiydi."
RIM CEO'su Thorsten Heins Bu kullanıcıların bir uçuş anlamına geliyordu - bu yüzden Ekim ayında New York Times hakkında bir hikaye koştu ABD'de telaffuz kamu BlackBerry göstermek için mahcup olmak insanlar . Heins makale beklenen söyleyerek "dengeden yoksun" diyerek kağıda yazdı "aynı zamanda cihazın değeri bulmak değil sadece orada BlackBerry milyonlarca hayranı var, ama bir BlackBerry sahibi olmaktan gurur."
Bazı sadık kalır. Diğer modellere göre daha sağlam olduğu için Abigail Rudd, Exeter Üniversitesi'nde bir öğrenci, daha doğrusu o geçen Nisan onu sözleşme yeniledi bir iPhone almak yerine onu BlackBerry ile sıkışmış. "Buna ek olarak, klavye büyük," dedi.
Ancak çıkış devam etmektedir. ABD akıllı telefon sahipliği hesaplar ComScore, ABD akıllı telefon sahiplik 123 milyon katına ederken ABD'de yalnızca 9 milyon BlackBerry kullanıcıları, aşağı yaklaşık 22 milyon 2010 yılı Eylül ayında bir zirve, şimdi var olduğunu düşünüyor.
Utanç verici bir faktör olabilir. Jamie Fox, TeamGB Kayak ve Snowboard ekipleri için iletişim sorumlusu, nihayet BlackBerry ile bir iPhone 5 bu ay ila 10 yıl sonra geçti. "Ben [2012 uzun atlamada Olimpiyat altın madalyalı] ile bir kayak gezisi Greg Rutherford ve [Olimpiyat koşucusu] Andrew Güçlü ve acımasızca hala bir BlackBerry sahip hakkında nervürlü edildi üzerinde sadece oldu. Bunu barda çıkarıldı zaman, yüksek sesle tezahürat kadar gitmek istiyorum ve alaycı başlayacak, "dedi.
Ama aynı zamanda BlackBerry pil ömrü, uygulama seçim ve kamera kalitesi memnun olmuştu.
RIM ayrıca iş adamları ile seçim yakışıklı olarak tercih edilen pozisyondur kaybetti. Bu kurumsal ve hükümet sözleşmeleri, hizmet kesintisi sonrasında bazı kaybetti. BlackBerry'ler dağıtmak için kullanılan İşletmeler genellikle uygulamalar (bazen ısmarlama) ve daha iyi web tarama galaksi kenara BlackBerry bastırıyorlar iPhone'lar ile yerini alıyor. RIM son iki yıl içinde kaybetti prestijli sözleşmeler ABD Ulusal Oşinografi ve Atmosfer İdaresi, ABD Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu ve ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza Dairesi bulunmaktadır. Hala bazı BlackBerry telefonları için yapacağını vurguladı bile Kasım ayında, hatta Pentagon, Apple ve Android telefonları bildirmek için aradı.
İlk Wall Street finansörler olarak şöhret büyüdü segmentinde ise ofis dışında da güvenli e-posta alabilir keşfetti - - Francisco Jeronimo, IDC akıllı telefon analisti, bu o kurumsal müşterileri ikna edip edemeyeceğini olacak bir BlackBerry canlanma anahtarı, anlaşılacağı onunla kalmak."Onlar hayatta olabilir. Apple ve Samsung'un bunları karşılaştırmak olmaz ama onlar ilk beş cep telefonu üreticileri de olabilir. Onlar müşterileri olmuştur şirketlerin güvenini yeniden kazanmak için yönetebilirsiniz, onlar sadece kalarak, kârlı, hayatta kalamaz küçük ve odaklı, "dedi.
Ve onlar bu şirketlerin ikna yoksa? "Onlar, çok zor olacak yapamıyorsanız," dedi. En kötü ihtimalle, RIM önemli olan kendi patent değeri kadar kırılmış olabilir.
Fox, biri için, onun BlackBerry tahriş kaynağı bulundu. "Büyük sıkıntı Bir e-posta için, ancak bazı rasgele BlackBerry güncelleme için olmaz. [Telefonun üstüne] yanıp rasgele kırmızı ışık oldu. Ve ben bunu durdurmak için asla olabilir. Öyleyse rahatsız. Bütün , sadece eski değil, "dedi.
Öyle olmadığını insanların ikna öncesinde Heins yatıyor görevdir.Hepsinden önemlisi, o kırmızı ışık çıkıyor buna engel olmak istiyor.a
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder